خرید قرص واکادول زرد تاخیری

خرید اینترنتی قرص تاخیری زرد واکادول اصل بدون عوارض + آموزش روش مصرف واکادول و زمان مصرف قرص واکادول

ایجاد تاخیر تا 50 دقیقه

یکی از معتبر ترین داروهای تاخیری

پرفروش ترین قرص در میان قرص های تاخیری

جلوگیری از انزال زودرس

تاثیر طولانی مدت و اثر قوی

قیمت ارزان و مناسب

قرص تاخیری واکادول ، یک قرص ترکیبی جدید است که از ترکیب دو داراوی سیلدنافیل + ترامادول و تاثیر گیاهان دارویی موثر ساخته شده است. این قرص در سالهای اخیر به دلیل فرمولاسیون قوی و تاثیر بسیار قدرتمند آن و نداشتن عوارض جانبی بسیار پرکاربرد و به طور دقیقتر پرفروشترین محصول تاخیری به حساب میآید. این قرص دارای تاثیر بسیار قوی برای تاخیر در انزال است که به گفته مصرف کنندگان تا 50 دقیقه تاخیر ایجاد میکند و مزیت دیگر آن تاثیر طولانی مدت (به مدت حداقل 5 روز) در فرد مصرف کننده است.

هشدار

خریداران گرامی قرص تاخیری واکادول اصل را فقط و فقط از سایت شرکت نوین طب آذین سفارش دهید و از خرید کردن از وبلاگها و سایتهای غیر رسمی پرهیز نمایید.

قیمت محصول اصل: 25000 تومان (اورجینال تضمینی)

kharid

ویژگی های قرص واکادول :

درمان زود انزالی به صورت کامل

ایجاد نعوظ کامل و حداکثری

تاثیر طولانی مدت و ماندگاری عالی

ایجاد اعتماد به نفس و روحیه جوانی

پرفروش ترین قرص تاخیری

ارسال سریع به همه نقاط کشور

محصولات بسياري وجود دارند كه مي توانند مشكل زود انزالي را حل كنند ولي هيچ كدوم از اين محصولات توانايي اين محصول جديد را ندارند. واکادول نام محصولي نيمه گياهي و تركيبي توسط 2 قرص معروف است كه مي تواند توسط مردان به صورت يك قرص واحد مصرف شده و زود انزالي آنان را در هنگام رابطه تا 50 دقيقه بدون وقفه به عقب بياندازد. اين محصول نسبت به تمامي محصولات دير انزالي ديگر برتر بوده و قويتر مي باشد. واکادول توانايي اين را دارد كه به راحتي تا 50 دقيقه براي مردان در رابطه خود با همسرشان تاخير در ان زال ايجاد كند.

نحوه مصرف قرص تاخیری واکادول :

برای تاثیر کامل بهتر است یک قرص را 30 دقیقه قبل از رابطه مصرف نمایید.

بهتر است قرص واکادول به همراه آب فراوان مصرف شود.

تاثیر این قرص با توجه به ویژگی های بدنی فرد مصرف کننده 3 تا 5 روز پس از مصرف باقی میماند بنا بر این نیاز نیست در کمتر از 2 روز 2 قرص مصرف شود.

هشدار

خریداران گرامی قرص تاخیری واکادول اصل را فقط و فقط از سایت شرکت نوین طب آذین سفارش دهید و از خرید کردن از وبلاگها و سایتهای غیر رسمی پرهیز نمایید.

قیمت محصول اصل: 25000 تومان (اورجینال تضمینی)

kharid

نكته:متأسفانه شاهد هستيم كه عده اي سودجو و بدون هيچ گونه اطلاعاتي در زمينه ي دارويي اقدام به فروش محصولات مشابه مي نمايند كه ما به هيچ وجه مسئول آنها نيستيم و از اين افراد خواستاريم كه در اين مسأله كمي تأمل فرمايند ما همه ايراني هستيم و بايد در راستاي پيشرفت هم قدم برداريم.

به اميد سلامت شما عزيزان

در صورتی که در مورد این محصول سوالی دارید در فرم زیر نام ، شماره و سوال خود را ثبت نمایید تا از طرف شرکت با شما تماس بگیرند.

خرید قرص واکادول اصل vakadol

نام و نام خانوادگی

در فیلد زیر، کد تلفن کشور خود را وارد کنید مثلا برای ایران 98 را وارد کنید.

کد کشور

شماره تلفن ثابت یا همراه

ایمیل

آدرس شما

چنانچه در مورد اين محصول سؤالي داريد در کادر زیر بنويسيد.(اختیاری)

سؤال شما

در فيلد زير تعيين كنيد كه قصد خريد چه تعداد از اين محصول را داريد.

تعداد مورد نياز