قرص چربی سوز ترمو اسپید الیمپ thermo speed extreme

قرص چربی سوز و لاغری ترمو اسپید اکستریم بهترین قرص چربی سوز گیاهی و 100 درصد تضمینی پیشنهاد قهرمانان بدنسازی برای دوران حجم خشک

کنترل وزن بدن

افزایش چربی سوزی و متابولیسم

کمک به سوخت و ساز صحیح انرزی

افزایش بهره وری عضلات بدن

انرژی زا و تعویق خستگی

انتخاب قهرمانان

ترمو اسپید جدید الیمپ سری نارنجی چرب سوزی ترموژنیک است که علاوه بر بالا بردن متابولیسم بدن ، با کم کردن اشتها و همچنین جلوگیری در جذب چربی کمک فراوانی به چربی سوزی و کاهش وزن می کند .این محصول شامل 1200 کپسول می باشد . علاوه بر چربی سوزیمکمل الیمپ ، تولید انرژی برای تمرین بهتر و با کیفیت تر از ویژگی هایچربی سوز ترمو اسپید جدید می باشد.

هشدار

خریداران گرامی قرص چربی سوز thermo speed extreme اصل را فقط و فقط از سایت شرکت نوین طب آذین سفارش دهید و از خرید کردن از وبلاگها و سایتهای غیر رسمی پرهیز نمایید.

قیمت محصول اصل: 295000 تومان (اورجینال تضمینی)

kharid

قرص چربی سوز ترمو اسپید دارای ترکیبات گیاهی منحصر بفردی مانند فلفل هندی است که دارای ترکیباتی مانند کپسایسین و نیاسین نیز میباشد.

پیشرفته ترین ترکیب از مواد تشکیل دهنده، که کمک به حفظ مهارت درست از تحولات پر انرژی در بدن می کند و کنترل وزن بدن را تسهیل می نماید. کپسایسین فلفل هندی باعث افزایش سوزاندن چربی می شود و نیاسین به حفظ سوخت و ساز صحیح انرژی کمک می کند. نتیجه ای که تا به حال فقط حرفه ای های تیم الیمپ آن را شناخته اند را تجربه کنید.

شرکت تولید کننده : Olimp لهستان
تعداد کپسول : 120 عدد
قیمت فروش : 295000 تومان

برخی ویژگی ها و قابلیت های قرص چربی سوز ترمو اسپید :

انرژی زا

لاغر کننده

فرم دهنده عضلات

مانع جذب چربی

افزایش بهره وری

کمک به حفظ سوخت و ساز صحیح انرژی

طریقه مصرف قرص چربی سوز اسپید الیمپ :

2 بار در روز هربار 1 یا 2 عدد كپسول را تقريباً ‌30 دقيقه قبل از صبحانه و ناهار و یا قبل از تمرین مصرف نمایید .

اين محصول برای بزرگسالان به عنوان يك مكمل غذايی توصيه می شود.

هشدار محصول :

برای زنان باردار یا شيرده و افرادی كه ناراحتی قلبی دارند توصيه نمی شود . باعث بروز بيش فعالی شده و مقداركافئين زیاد دارد .از دسترس كودكان دور نگاه داريد . از مقدار مصرف توصيه شده تجاوز نكنيد. مكمل غذايي را نمي توان به عنوان رژيم غذايی متنوع و متوازن جايگزين ساخت.

هشدار

خریداران گرامی قرص چربی سوز thermo speed extreme اصل را فقط و فقط از سایت شرکت نوین طب آذین سفارش دهید و از خرید کردن از وبلاگها و سایتهای غیر رسمی پرهیز نمایید.

قیمت محصول اصل: 295000 تومان (اورجینال تضمینی)

kharid