خرید اینترنتی قرص سیالیس کشویی جدید

سیالیس کشویی جدید یک داروی مخصوص افزایش نعوظ برای مردان است که با بسته بندی فلزی 10 عددی اارائه می گردد.

دارای ماده موثر تادالافیل

افزایش دهنده نعوظ (سفتی) آلت

حفظ نعوظ در طول رابطه

مناسب ترین دارو برای افراد میانسال

دارای تاثیر تاخیری مناسب

قرص سیالیس فلزی

در مردان معمولا مشکلاتی که مربوط به رابطه جنسی می باشد را مشکلات جنسی می نامند. که می تواند شامل موارد بسیاری باشد ، اما مهم ترین این مشکلات می تواند “زودانزالی” و “مشکلات نعوظ” می باشد. زود انزالی یعنی مرد در زمان سریعی به انزال می رسد و اصطلاحا انزال زودرس اتفاق می افتد. همچنین مشکلات نعوظ شامل دو مشکل عمده می شود که نوع اول شامل افرادی است که نعوظ ندارند و یا اینکه نعوظ کامل ندارند. یعنی آلتشان در هنگام تحریک به صورت کامل سفت نمی شود. نوع دوم این است که نعوظ کامل اتفاق می افتد اما فرد توان حفظ نعوظ را در طول رابطه ندارد و در حین رابطه آلت از حالت نعوظ میافتد. معمولا این مشکل در مردانی که سنین میانسالی را پشت سر می گذارند اتفاق می افتد.

برای درمان موارد بالا داروهای مختلفی وجود دارد اما به جرات می توان گفت که برند سیالیس بهترین دارو برای این مشکلات می باشد.

هشدار

خریداران گرامی قرص سیالیس کشویی اصل را فقط و فقط از سایت شرکت نوین طب آذین سفارش دهید و از خرید کردن از وبلاگها و سایتهای غیر رسمی پرهیز نمایید.

قیمت محصول اصل: 130000 تومان (اورجینال تضمینی)

kharid

قرص cialis

استفاده از سیالیس برای درمان مشکلات نعوظ برای تمامی مردان راه حل مناسبی است. اما بیشتر برای افرادی پیشنهاد می شود که به دلائل مختلف نمی توانند از قرص ویاگرا استفاده نمایند و یا اینکه به سیلدنافیل حساسیت دارند.

این نمونه از قرص سیالیس در بسته بندی 10 عددی با دوز پایین مناسب افرادی است که مصرف ویاگرا در آن ها ایجاد سردرد می نماید زیرا این دارو دارای ماده تادالافیل می باشد که ساختار آن متفاوت از سیلدنافیل است که در قرص های ویاگرا استفاده می شود.

همچنین این دارو تاثیری بر فشار خون ندارد و از این لحاظ نیز جایگزینی مناسب ویاگرا برای افرادی است که مشکل فشار خون دارند.

قرص های سیالیس عملکردی مشابه ویاگرا دارد اما بسیار قوی تر از ویاگرا بوده و ماده تاثیر گذار اصلی آن تادالافیل می باشد که موجب نعوظ (سفت و راست شدن) آلت می شود و تا حدودی در تاخیر در انزال نیز تاثیر گذار می باشد.

سیالیس کشویی

 

نحوه مصرف قرص سیالیس جدید

قرص سیالیس را می توانید به صورت تک قرص و یا نصف قرص مدت زمانی قبل از رابطه مصرف نمایید. این زمان میتواند از ۳۰ دقیقه تا ۴۰ دقیقه قبل از تصمیم به مقاربت و نزدیکی مصرف شود.

بهتر است؛ جهت جذب بهتر اثرات دارو ، یک لیوان آب خنک بنوشید.

پس از تحریک ، آلت به نعوظ کامل میرسد و به مدت ۲۴ الی ۴۸ ساعت پس از کوچکترین تحریک آلت به نعوظ فوق العاده سفتی دست خواهد یافت که شما و شریک جنسیتان را متعجب خواهد کرد.

مصرف همزمان غذاهای چرب همراه این دارو باعث تاخیر در شروع تاثیر آن می شود.

مصرف بیشتر از یک بار در روز تادالافیل به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

مصرف مقادیر بیش از حد تادالافیل می تواند موجب عوارضی در مردان شود.

سیالیس جدید

 

 

نكته:متأسفانه شاهد هستيم كه عده اي سودجو و بدون هيچ گونه اطلاعاتي در زمينه ي دارويي اقدام به فروش محصولات مشابه مي نمايند كه ما به هيچ وجه مسئول آنها نيستيم و از اين افراد خواستاريم كه در اين مسأله كمي تأمل فرمايند ما همه ايراني هستيم و بايد در راستاي پيشرفت هم قدم برداريم.

به اميد سلامت شما عزيزان

در صورتی که در مورد این محصول سوالی دارید در فرم زیر نام ، شماره و سوال خود را ثبت نمایید تا از طرف شرکت با شما تماس بگیرند.

قرص سياليس کشویی جدید

نام و نام خانوادگی

در فیلد زیر، کد تلفن کشور خود را وارد کنید مثلا برای ایران 98 را وارد کنید.

کد کشور

شماره تلفن ثابت یا همراه

ایمیل

آدرس شما

چنانچه در مورد اين محصول سؤالي داريد در کادر زیر بنويسيد.(اختیاری)

سؤال شما

در فيلد زير تعيين كنيد كه قصد خريد چه تعداد از اين محصول را داريد.

تعداد مورد نياز