خرید قرص سیلدنافیل اصل

خرید اینترنتی قرص سیلدنافیل اصل 6 تایی با دوز بالا به همراه آموزش طریقه مصرف قرص سیلدنافیل 100

درمان کامل اختلالات در نعوظ

دوز موثر 130 میلی گرم

ساخت شرکت معروف و شناخته شده Ferrari

افزایش جذب خون توسط بافت آلت

ایجاد نعوظ کامل

سیلدنافیل یکی از اصلی ترین و معروف ترین داروهای درمان اختلال در نعوظ مردان بوده و یکی از اولین داروهای تجویز شده پزشکان در درمان عدم نعوظ مردان میباشد. مهم ترین مورد مصرف سیلدنافیل درمان اختلال در نعوظ است (عدم توانایی در حفظ نعوظ کامل تا پایان نزدیکی) مشکلات نعوظ که وابسته به دارو ، یـا به علت مشکلات غدد درون ریز نظیر هیپوگنادیسم یا هیپوتیروئیدیسم یا هیپرتیروئیدیسم است باید بررسی و قبل از این که درمان با سیلدنافیل انجام شود درمان شوند.

هشدار

خریداران گرامی قرص سیلدنافیل اورجینال را فقط و فقط از سایت شرکت نوین طب آذین سفارش دهید و از خرید کردن از وبلاگها و سایتهای غیر رسمی پرهیز نمایید.

قیمت محصول اصل : 180000 تومان (اورجینال تضمینی)

kharid

مکانیسم اثر سیلدنافیل :

مکانیسم فیزیولوژیک نعوظ بر اساس آزاد سازی نیتریک اکساید در کورپوس کاورنوزوم در خلال تحریک جنسی می باشد. نیتریک اکساید باعث فعال شدن آنزیم گوانیلات سیکلاز و در نهایت افزایش غلظت cGMP (گوانوزین مونوفسفات حلقوی) می شود که اتساع عضلات صاف در کورپوس کاورنوزوم و افزایش جریان خون را به دنبال دارد. این دارو اثر مستقیم بر کوروپوس کاورنوزوم ندارد اما با آزاد سازی نیتریک اکساید و مهار آنزیم فسفو دی استراز نوع 5 که مسئول تخریب cGMP می باشد بر کوروپوس کاورنوزوم اثر می گذارد.

موارد منع منصرف سیلدنافیل :

  1. هنگام مصرف مواد تولیدکننده نیتریک اكسيد، نیتریت‌ها و نیترات های آلی، مانند نیتروگلیسرین و آمیل نیتریت
  2. در مردانی که نزدیکی به دلیل مشکلات قلبی عروقی برای آنها مضر است
  3. اختلال شدید کبدی (کاهش عملکرد کبد)
  4. اختلال شدید در عملکرد کلیه
  5. فشار خون پایین
  6. سکته مغزی یاحمله قلبی اخیر
  7. اختلالات ارثی دژنراتیو شبکیه

هشدار

خریداران گرامی قرص سیلدنافیل اورجینال را فقط و فقط از سایت شرکت نوین طب آذین سفارش دهید و از خرید کردن از وبلاگها و سایتهای غیر رسمی پرهیز نمایید.

قیمت محصول اصل : 180000 تومان

kharid

نكته:متأسفانه شاهد هستيم كه عده اي سودجو و بدون هيچ گونه اطلاعاتي در زمينه ي دارويي اقدام به فروش محصولات مشابه مي نمايند كه ما به هيچ وجه مسئول آنها نيستيم و از اين افراد خواستاريم كه در اين مسأله كمي تأمل فرمايند ما همه ايراني هستيم و بايد در راستاي پيشرفت هم قدم برداريم.
به اميد سلامت شما عزيزان

در صورتی که در مورد این محصول سوالی دارید در فرم زیر نام ، شماره و سوال خود را ثبت نمایید تا از طرف شرکت با شما تماس بگیرند.