خرید اسپری تاخیری کینگ سایز پاور آلمانی اصل

خرید اینترنتی اسپری کینگ سایز پاور اصل آلمان ، بهترین اسپری تاخیری درمان قطعی زود انزالی با دوز موثر 30000

اسپری تاخیري و افزايش سايز کینگ سایز با دوز 30000

دارای ویتامین E برای سلامت پوست آلت

ایجاد نعوظ کامل

افزایش سایز موقتی در زمان رابطه

ماندگاری اثر اسپری بصورت طولانی

اورجینال ساخت المان

اکثر مردان در جهان دچار مشکل زود امزالی هستند و این مشکل در مردان ایرانی حتی شدیدتر هم هست و همانطور که احتمالا میدانید اکثر زنان برای ارضا شدن نیاز به 12-15 دقیقه زمان دارند و برای رساندن زمان رابطه به این مدت نیاز به راه هایی است که استفاده از اسپری تاخیری یکی از این راه هاست.

اسپری تاخیری کینگ سایز پاور محصول شرکت یکی از معتبرترین شرکتهای ساخت محصولات دیرانزالی و تاخیری در آلمان میباشد. این اسپری با تاثیر فوق العاده ای که دارد زمان رابطه شما و شریک جنسی تان را به مدت 35 تا 45 دقیقه صد در صد افزایش میدهد و باعث میشود اضطراب شما کم شده ، و در نتیجه بتوانید اعتماد به نفس خود را بازیابید و کم کم مدت طبیعی آمیزش را بدست آورید. این اسپری باعث تاخیر در انزال،درمان زود انزالی، درمان انزال زودرس و جلوگیری از انزال می شود و شما می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که حداقل 35 الی 45 دقیقه هیچ انزالی اتفاق نمی افتد و میتوانید به راحتی رابطه جنسی خود را ادامه دهید و از آن لذت ببرید.

هشدار

خریداران گرامی اسپری تاخیری کینگ سایز (محصول اصل آلمان) را فقط و فقط از سایت شرکت نوین طب آذین سفارش دهید و از خرید کردن از وبلاگها و سایتهای غیر رسمی پرهیز نمایید.

قیمت محصول اصل : 50000 تومان

kharid

دوز این اسپری 30 هزار واقعی است، برخلاف محصولات دیگر که به دروغ بر روی آنها دوز 125 هزار نوشته شده اما واقعا این دوز را ندارند

دقت نمایید اسپری کینگ سایز فقط نوع اصلی این اسپری دارای دوز واقعی است چون این اسپری دارای انواع تقلبی و ارزان قیمت تر نیز دارد

این اسپری برخلاف نمونه های دیگر باعث بیحسی و کرخی آلت یا خوابیدگی آلت نمی شود

اگر از اسپری بصورت صحیح استفاده کنید هم شما و هم شریک جنسیتان از روابط لذت خواهید برد و برای بیش از 80 بار ، قابل استفاده خواهد بود

نحوه استفاده از اسپری تاخیری کینگ سایز :

ابتدا آلت خود را با آب و صابون بشویید تا قدرت جذب پوستشما افزایش یابد

پس از خشک کردن کامل ، اسپری را از سمت روبروی آلت به سمت قسمت زیرین سر آلت اسپری نمایید

پس از 2-3 دقیقه تاثیر اسپری آغاز خواهد شد

پس از گذشت 5 الی 10 دقیقه از استفاده اسپری ، آلت شما بسیار سفت و کمی بزرگتر خواهدشد و مدت نزدیکی شما نیز طولانی تر میشود

کینگ سایز تاثیر 100% تضمینی دارد ، بدون عوارض و ساخت کشور آلمان میباشد

 

هشدار

خریداران گرامی اسپری تاخیری کینگ سایز (محصول اصل آلمان) را فقط و فقط از سایت شرکت نوین طب آذین سفارش دهید و از خرید کردن از وبلاگها و سایتهای غیر رسمی پرهیز نمایید.

قیمت محصول اصل : 50000 تومان

kharid

نكته:متأسفانه شاهد هستيم كه عده اي سودجو و بدون هيچ گونه اطلاعاتي در زمينه ي دارويي اقدام به فروش محصولات مشابه مي نمايند كه ما به هيچ وجه مسئول آنها نيستيم و از اين افراد خواستاريم كه در اين مسأله كمي تأمل فرمايند ما همه ايراني هستيم و بايد در راستاي پيشرفت هم قدم برداريم.
به اميد سلامت شما عزيزان

در صورتی که در مورد این محصول سوالی دارید در فرم زیر نام ، شماره و سوال خود را ثبت نمایید تا از طرف شرکت با شما تماس بگیرند.

خرید اسپری تاخیری کینگ سایز پاور آلمان

نام و نام خانوادگی

در فیلد زیر، کد تلفن کشور خود را وارد کنید مثلا برای ایران 98 را وارد کنید.

کد کشور

شماره تلفن ثابت یا همراه

ایمیل

آدرس شما

چنانچه در مورد اين محصول سؤالي داريد در کادر زیر بنويسيد.(اختیاری)

سؤال شما

در فيلد زير تعيين كنيد كه قصد خريد چه تعداد از اين محصول را داريد.

تعداد مورد نياز