خرید قرص سوپر کینگ دل ۱۰۰ داروی تاخیری مردان

قرص تاخیری سوپر کینگ دول نمونه اورجینال یک قرص تاخیری و حجم دهنده بدون عوارض برای مردان است که با قیمت ارزان می توانید از سایت آذین طب خریداری نمایید.

با توجه به استقبال خریداران از “قرص تاخیری 50 دقیقه ای وگادول” و رضایت مصرف کنندگان بر آن شدیم نمونه محصول جدید این شرکت را که با نام قرص کینگ دل معروف است ، برای شما عزیزان ارائه نماییم. کینگ دول یک قرص تاخیری است که با توجه به تاثیرگذاری سریع آن به عنوان قرص تاخیری فوری مشهور شده است. ترکیبات این دارو شامل سیلدنافیل ، ترامادول و عصاره برخی گیاهان است که موجب شده به عنوان بهترین قرص تاخیری گیاهی خارجی نیز شناخته شود. البته اگر به دنبال قرص تاخیری گیاهی ایرانی هستید نیز می تواندی از قرص کیمیاگر استفاده نمایید. به صورت کلی اگر مشکل زودانزالی دارید و یا به دنبال استفاده از محصولی برای به تاخیر انداختن انزال هستید، ما خرید قرص سوپر کینگ دل را پیشنهاد می کنیم.

قرص کینگ دل اصل

به عنوان بهترین قرص تاخیری گیاهی در ایران می توان قرص سوپر کینگ دل را معرفی نمود. زیرا این دارو می تواند مشکل زودانزالی را در مردان به صورت فوری درمان نماید. تنها پس از نیم ساعت پس از مصرف این دارو می توانید رابطه خود را با همسرتان آغاز نموده و شاهد ایجاد تغییرات اساسی در زمان انزال خود باشید. برای افرادی که از قرص هایی مانند واکادول استفاده نموده اند پیشنهاد می کنیم این قرص را جایگزین آن نمایند و از آن استفاده نمایند. سوپر کینگ دل حتی از وگادول نیز قویتر عمل می کند!

با توجه به اینکه خریداران گاهی به دنبال قرص کینگ دل قرمز هستند، باید خدمت شما عرض نماییم که نمونه اورجینال قرص کینگ دل و حتی قرص سوپر کینگ دل زرد رنگ هستند و نمونه قرمز رنگ همان وگادول است. لطفه به این نکته توجه نمایید که نمونه های مختلفی از این قرص در سطح بازار موجود است که ممکن است همگی آن ها اصل نباشند. این موضوع مخصوصا در خرید های اینترنتی ممکن است مشکل ساز باشد زیرا برخی از فروشندگان ، که اکثرا از وبلاگ برای فروش استفاده می نمایند، نمونه های غیر اصلی این محصول را برای خریداران خود ارسال می کنند. همواره سعی کنید از شرکت های معتبر و به صورت تضمینی خرید خود را انجام دهید. محصولات سایت ما توسط شرکت نوین آذین تضمین می شود.

هشدار

خریداران گرامی قرص سوپر کینگ دل اصل را فقط و فقط از سایت شرکت نوین طب آذین سفارش دهید و از خرید کردن از وبلاگها و سایتهای غیر رسمی پرهیز نمایید.

قیمت محصول اصل: 125000 تومان (اورجینال تضمینی)

kharid

قرص سوپر کینگ دل

همانطور که در تصویر فوق مشاهده می نمایید محصول اورجینال سوپر کینگ دول در بسته بندی خود دارای ورق های 6 عددی از این قرص هاست. شکل قرص ها نیز به صرت 8 ضلعی و به رنگ زرد می باشد. ما این نکات را به صورت کامل و ریز به ریز توضیح می دهیم زیرا ما محصول اورجینال را به خریداران ارائه می کنیم.

نحوه مصرف قرص کینگ دل

قرص کینگ دل به صورت تک قرص قبل از رابطه جنسی استفاده می شود و در واقع تنها نکته ای که در مورد نحوه مصرف قرص کینگ دل موجود است ، زمان مصرف آن است.

زمان مصرف قرص کینگ دل

زمان مناسب برای مصرف قرص کینگ دل یک ساعت قبل از شروع رابطه است که در این 1 ساعت میزان تاثیرگذاری این دارو به حداکثر می رسد و می توانید بهترین عملکرد را از آن مشاهده نمایید. البته باید عنوان کنیم که نیمه عمر این دارو در بدن 3 الی 4 ساعت است. یعنی در واقع پس از گذشت این زمان میزان تاثیرات آن نصف خواهد شد.

 

قرص کینگ دل ؛ بهترین قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض | داروخانه ...

 

عوارض قرص کینگ دول100

یکی از پرتکرار ترین مواردی که در نظرات درباره قرص کینگ دل ، مشاهده کردیم سوال در مورد عوارض قرص تاخیری کینگ دل بود. در مورد عوارض این دارو تبلیغات بسیاری دیدیم که این دارو را بدون عوارض جانبی معرفی میکنند. اما با توجه به نظرخواهی که از مشتریان عزیز خودمان داشتیم در مواردی عنوان نمودند که این دارو موجب ایجاد سردرد در ایشان شده  است. البته سردرد از عوارضی است که در اکثر قرص های تاخیری و داروهای ناتوانی جنسی دیده می شود.

 

نكته:متأسفانه شاهد هستيم كه عده اي سودجو و بدون هيچ گونه اطلاعاتي در زمينه ي دارويي اقدام به فروش محصولات مشابه مي نمايند كه ما به هيچ وجه مسئول آنها نيستيم و از اين افراد خواستاريم كه در اين مسأله كمي تأمل فرمايند ما همه ايراني هستيم و بايد در راستاي پيشرفت هم قدم برداريم.

به اميد سلامت شما عزيزان

در صورتی که در مورد این محصول سوالی دارید در فرم زیر نام ، شماره و سوال خود را ثبت نمایید تا از طرف شرکت با شما تماس بگیرند.

قرص سوپر کینگ دول جدید

نام و نام خانوادگی

در فیلد زیر، کد تلفن کشور خود را وارد کنید مثلا برای ایران 98 را وارد کنید.

کد کشور

شماره تلفن ثابت یا همراه

ایمیل

آدرس شما

چنانچه در مورد اين محصول سؤالي داريد در کادر زیر بنويسيد.(اختیاری)

سؤال شما

در فيلد زير تعيين كنيد كه قصد خريد چه تعداد از اين محصول را داريد.

تعداد مورد نياز